Хто зупинить Бершадський міліцейський безпредел?

Іще 23 лютого 2008 року мною на ім’я начальника Бершадського РВ УМВС України у Вінницькій області Андрущенко В.М., було написано Заяву у якій я просив, аби вони перестали у прямому розумінні цього слова іздіватись над редакцією газети «Слово Боже – УПЦ», мною як редактором, і нехай уже вивозять мене до лісу і убивають, бо я не можу терпіти такі знущання. Однак моєї душі їм стало замало, і вони вирішили іще познущатись над моєю матушкою, «Ветераном праці» Драган Ніною Мойсеївною. Для цього вони підключили голову Яланецької сільської ради Богомаза Олександра. 
  Працівники Тростянецької міліції, на чолі із дільничним інспектором Дзюбенком Василем, приїджали до нас у редакцію, і убили вагітну собачку «Лесю», і важко побили собаку «Рекса». 
  Нещодавно колишній працівник міліції, пенсіонер Кушнір Петро, украв з подвір’я редакції газети «Слово Боже – УПЦ» собаку «Бровушку». Свої дії він пояснив тим, що у його доньки, яка проживає у селі Лісниче злодії украли кури і їй потрібен собака. Декілька років тому з домоволодіння моєї матері було украдено труби та бляху. Було порушено кримінальну справу. Однак вони не хтять нічого робити. Аби знущання було більш дієвим Бершадські міліціонери підключили кореспондента газети «Вінниччина» Федора Шевчука, який у своїх статтях , безпідставно, обріхує газету «Слово Боже – УПЦ», глумиться над почутями віруючих, розпалюючи міжконфесійні чвари. 
  Сьогодні працівники Бершадської і Тростянецької міліції, відчуваючи безкарність і вседозволеність, нехтуючи усіма законами здійснюють «набіги» на редакцію, а завтра може бути застосована рейдерська атака? 
  Олександр Драган, редактор газети «Слово Боже – УПЦ»,
село Флорине, Бершадський район, Вінницька область. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*