Хто зупинить хабарницство у Вінницькій райлікарні у кабю №4

В І Д К Р И Т И Й  Л И С Т !

Генеральна прокуратуа України

Міністерство Внутрішніх справ України

Міністерство охорониздоров’я України

Служба безпеки України

Вінницька обласна прокуратура

Вінницьке обласне управління

охорони здоров’я та курортів

УМВС України у Вінницькій області

Вінницький обласний Центр медико- соціальної експертизи

Бершадська прокуратура

Бершадська райлікарня

Засоби масової інформації

Українські та міжнародні правозахисні структури

Драган Олександр Григорович,

редактор газети “Слово Боже — УПЦ”,

Московського патріархату

12 січня 2009 року, своїми діями Вінницька облдержадміністрація, Бершадська райдержадміністрація та інші структури, зловживаючи своїм службовим становищем довела мене до гострого інфаркту міокарда, а мою дорогу мати Драган Н.М., до смерті.

Я безмежно вдячний лікарям Бершадської райлікарні; завідуючому реанімаційним відділенням Огеру Г, лікарю — терапевту Павліченко В., за врятоване життя. Вони мене повернули “з того світу”.

Також лікарі виявили у мене ішемічну хворобу серця, післяінфарктний кардіосклероз, гіпертонію третього ступення, гіпертрофію серця, цукровий діабет. (Медичну довідку, яка засвідчує правдивість моїх слів додаю). А відтак виникла потреба оформитись на групу, з приводу стійкої втрати працездатності.

16.12.2010 року, ;№ Д-50 (копію додаю), я отримав листа за підписом Головного лікаря Бершадської центральної райлікарні Залецького В.А., у якому мова йде про те, що для встановлення стійкої втрати працездатності мені необхідно звернутись в поліклініку, кабінет № 8 ЛКК, для оформлення і направлення документів на медико — соціальну експертизу кардіологічну.

Слава Богу, 30.12.2010 року я зібрав усі документи.

Однак 14 січня 2011 року, я отримав листа від Вінницького обласного центру медико- соціальної експертизи (копію додаю). У ньому мені пропонується 18, 21, або 24 січня прибути на засідання. Там йде перелік документів, які я повинен надати, і рукою дописано іще якісь довідки, які я маю предявити. Практично це зробити не можливо. На рівні розмов мені відомо, що для оформлення групи потрібно дати хабаря у сумі 4000 тисячі гривень. Якщо не даси гроші, то вони там іроди в білих халатах, будуть зволікати, вимагати надуманих довідок. У мене таких грошей не має, бо я досі віддаю людям гроші, які позичив на похорон моєї дорогої мами. Із засобів масової інформації я знаю, що нині вияляеться багато таких випадків, що цілком здорові люди, даючи лікарям хабарі купляють групу інвалідності. Через важкий стан свого здоров’я я не можу працювати. Бувають такі випадки, що я не маю за що купити хліба святого, а тому голодую.

У мене є усі підстави вважати, що над моєю душею продовжує іздіватись заступник голови Вінницької облдержадміністрації Спірідонова Любка та начальник обласного управління охорони здоров’яДіденко Л., Це все вони не дають мені оформитись на групу. Знущаються.

Спіріднова Любка безсовісна, бо коли 3 листопада 2009 року померла моя мати, то вона мені написала, цинічно відверто-брехливого листа, у якому повідомила, що коли мою мати санітарки на великій швидкості на каталці везли до моргу, то я йшов поруч і погроржував фізичною розправою медперсоналу. Це непрвда! З 2006 року, тривають іздівательства з виділенням у селі Яланці, по вулиці Щорса, для потреб редакції газети “Слово Боже -УПЦ” земельної ділянки. Спірідонова Любка разом із колишнім головою Бершадської райдержадміністрації Шульц Свєтою “кришувала” злочинну діяльність, та підробку документів колишнього голови сільської ради Богомаза Олександра. Мені уже втрачати нічого; я проклину Спірідонову, Шульц, Богомаза, Шевчука, Коника, Сугака, Гладкого та усіх хто причетний до іздівательств над моєю душею. Будуть вони іроди в пеклі горіти! У них не має Бога у серці! Мої сльози на землю не упадуть.

Після перенесеного інфаркту я протягом 2009 року, приблизно 6 разів лікувався у терапевтичному відділенні райлікарні, і маю змогу порівнювати, як було і як є у наданні медичнї допомоги молодшим медперсоналом. Раніше іноді санітарки та медсестри не дуже коректно вели себе із хворими. Коли я проходив курс лікування ,безкоштовно за рахунок лікарні з 15 до 24 грудня 2010 року, то я не чув, аби медсестра чи санітарка відмовила хворому у проханні. І це факт. Разом з тим, я хочу попроситти вибачення у завідуючої терапевтичним відділенням Залецької Тетяни Вадимівни, що у засобах масової інформації стосовно неї оприлюднив непровірену інформацію.

Підсумовуючи написане прошу розібратись із моїм листом.

З повагою; репресований

і проіздійований Вінницькою

та Бершадською владою, мученик

редактор газети “Слово Боже-УПЦ”

=Драган О.Г.=

18 січня 2011 року.

 

 

 

 

 

 

 

Чому спиваються наші діти? Кому це вигідно?

Про “пивний алкоголізм” та вживання наркотичного зілля серед молоді лікарі-наркологи говорять давно. Складається таке враження, що комусь вигідно, аби таке явище у суспільстві прогресувало. Зазвичай, у цьому звинувачують державу. Я звинувачую батьків таких чад.

І ось чому. Іноді я відвідую кафе-бари, і стаю свідком, як неповнолітнім продають спиртні та слабоалкогольні напої, пиво. Мою увагу привертає той факт, що діти розраховуються із барменом купюрами великих номіналів; 50, 100, або 200 гривень. На моє запитання звідки гроші, вони відповідають, що дали батьки.Я мав розмову із багатьма власниками торгових закладів. І вони мені розповіли, що їхній виторг за вечір іноді сягає від 7000 до 19000 гривень.

Звичайним явищем у школах стало те, що іноді школярі відвідують заняття у нетверезому стані. Вчителі на це не реагують, бо у більшості випадків, це є діти заможніх батьків, які дають чималі кошти на утримання школи. Нещодавно учень однієї Вінницької загальноосвітньої школи № 29 перебуваючи у стані алкогольного та наркотичного спяніння влаштував стрілянину з пневматичного пістолетах по однолітках! Поранив двох товаришів.

12 річний житель села Тернівка, Бершадського району Андрій К.,перебуваючи у стані алкогольного сп»яніння з особливою жортокістью позбавив життя свого односельця, 72 річного Івана П., бо той відмовив пригостити його оковитою.

До мене звертаються по допомогу батьки, діти яких фактично стали хронічними алкоголіками. Середній вік таких хворих 21 рік. У розмові зі мною, вони у тому, що сталося звинувачують школу, армію, лише не себе. Дитина яка вже не може обійтись без міцного напою не вчора і не сьогодні стала на цей хибний шлях. До цього після дискотеки вона тихцем приходила серед ночі п”яною додому, і батьки усе це бачили. Одні гадали, що із часом “набереться розуму”, інші сподівались, що армія “навчить”. Деякі покладали надію на одруження… Згідно статистичних даних 20 % людей, котрі вживають алкоголь протягом 2-3 років стають хронічними алкоголіками. 40.000 громадян України кожного року помирає від зловживання алкоголем. 20 літрів чистого спирту у середньому вживає одна людина на рік. 40% дітей в Україні у віці від 14 до 18 років щодня вживають алкоголь. Кожного 10 українця можна вважати хронічним алкоголіком.

Олександр Драган,

лікар-фітотерапевт,

завідуючий Флоринським православним лікувально-оздоровчим

Будинком милосердя” імені преподобнго Агапіта Печерського

село Флорине, Бершадський район,

Вінницька область.

 

Чи відповідатимуть вінницькі лікарі за смерть 17 річної Іри?

У газеті “33 канал”, за 19 січня 2011 року, на 18 сторінці прочитав метеріал Анатолія Мельника; “Смерть 17 річної Іри Касенюк на совісті лікарів?”. Не можу утриматися, аби написати свої роздуми з приводу прочитаного. Перш з все висловлюю свої співчуття Оксані Олександрівні та Анатолію Григоровичу з приводу смерті їхньої доньки, новопредставленої Раби Божої Іри. Нехай наш милосердний Господь Бог упокоїть її душу, і простить усі її гріхи свідомі і не свідомі, і дарує Царство небесне. Амінь!

Зараз я хочу навести із цієї статті слова Анатолія Касенка, і дати свій коментар. Отже, Анатолій Григорович сказав; “-Ми в жодному разі не пробачимо представникам медичної галузі, де так хотіла працювати Іра, і добиватимемося, аби винні понесли найсуворіше покарання. Я звернувся зі скаргою на бездіяльність вінницьких медиків до обласного управління охорони здоров”я, до Міністерства охорони здоров”я… Коміся з МОЗ приїджала розслідувати цей випадок. Наскільки мені відомо, ряд медиків отримали догани, когось звільнили з посади. Також я звернувся до суду. Але якби можна було повернути доньку!”  
Ситуація мені знайома, бо через халатність та непрофесіоналізм бершадських лікарів, 3 листопада 2009 року померла дорога моя мати, велика тружениця, ластівка Ніна Мойсеївна Драган, яка 38 років пропрацювала у лікарні, По моїм заявам теж приїджали різні комісії, однак зі мною так ніхто не зустрічався, і не брав пояснень. Може комусь доводилось чути, або читати у пресі, що відносно лікаря було порушено кримінальну справу?  
Якщо у лікарні, через помилку лікаря помирає хворий, і родичі померлого чогось намагаються добитись, то головний лікар збирає “п”ятихвилинку” на якій лікарі “скидаються”, аби дати хабаря слідчому міліції, або прокуратури. У такому випадку ніякої справедливості добитися не можливо;правоохоронні органи будуть зволікати із розслідуванням, таким чином зволікати із часом відпрацьовуючи хабар. Врешті -решит, справу закриють “за відсутністью складу злочину”, або у зв”язку із амністією. Усе це це я пройшов, і пишу з власного досвіду, а тому хочу дати пораду родині Касенеюків. У Святому Письмі у Посланні Святого Павла до Римлян у главі 12, вірші 19 написано; “Не мстіться самі, улюблені, але дайте місце гніву Божому, бо написано; “Мені помста належить Я відплачу, говорить Господь”. Скориставішись моєю порадою найперше збережете своє здоров”я, час і кошти, і нервові клітини. Один мудрець сказав, що здобутки нашої медицини сяють у лаврах, а прорахунки поглинає земля.  
Якщо навіть родина Касенків не прислухається до моєї поради і подасть до суду, і станеться о, диво вона отримає рішення суду на їх користь не спішіть тішитись, що підсудний, або відповідач відшкодує вам моральне чи матеріальне відшкодування. З власного досвіду хочу сказати, якщо підсудний має бажання вам сплатити кошти, то це робиться у кабінеті слідчого міліції. Якщо він наполягатиме на судовий розгляд; махніть рукою, і не відвідуйте ті судові засідання-знущання. Напишіть на ім’я голови суду Клопотання, у якому вкажіть, що підтримуєте «державне обвинувачення», і не маєте бажання бути присутнім під час судового розгляду. Бо втратите лише здоров”я, і нічого не отримаєте. Якщо вирішили йти до кінця, то отримавши судове рішення на вашу користь, виконавча служба згідно закону повинна його виконати. Зараз я хочу розповісти, як виконуються судові рішення Бершадським районим управлінням юстиції. Наприклад, згідно Рішення Бершадського суду відповідач має відшкодувати на користь позивача 20 тисяч гривень. Однак працівники виконавчої служби дають зрозуміти відповідачу, що давши їм хабаря половиною суми( у даному випадку 10 тисяч гривень) можна уникнути повної виплати. Як тільки вони отримають хабаря, то одразу складають фіктивний Акт у якому вказується, що боржник – відповідач не має матеріальних статків, майна та грошових заощаджень. Потім стягувачу поштою надішлють Постанову про повернення виконавчого документа, керуючись статтями 40, та 76 Закону України “Про виконавче впровадження”. У тому листі буде написано, що буцім-то майно, яке б підлягало опису і арешту не виявлено. Подібна ситуація була із моєю покійною мамою Драган Н.М.,  Житель села Флорине Юрій Ш., іще у 2006 році скоїв був крадіжку її золотих коронок у кількості 12 штук. Суд присудив заплатити Юрію 1500 гривень моральної шкоди та 2400 матеріальної. Я мав розмову із Головним  державним  виконавцем відділу державної виконавчої служби Бершадського районного управління юстиції  Головатим Ярославом Олексійовичем, який запевнив мене, що Юрій Ш., має майно. Та коли йому дали добрячого хабаря, то він мені уже сказав, що у Юрія Ш, ніякого майна не має.  
Тому і не дивно чому працівники Бершадської виконавчої служби їздять на роботу на дорогих автомашинах. Було б доцільно, аби працівники податкової міліції подивились їхні податкові декларації і звірили з їхніми прибутками та видатками.  
З приводу того, що через смерть Іри було звільнено декілька лікарів, то я упевнений, що вони на декілька місяців підуть на курси підвищення кваліфікації, і знову повернуться на колишнье місце роботи.З приводу судової тяганини, то суд триватиме місяцями, якщо не роками. Судді, прокурори теж люди і іноді хворіють… Від усіх цих судових засідань-знущань ви втратите здоров”я. У вас є донька Алла, тож живіть ради неї; вам потрібно їй дати освіту, видати зміж, дочекатись онуків. Щодо вашої покійної доньки Іри, то раджу кожен рік у день її смерті у церкві наймати парастас, або панахиду. На проводи відвідувати її могилку. У той день, коли свята церква молиться за упокій спочилих, у поминальну суботу, наймати молебень. А ті лікарі, які винні у смерті Іри, на страшному суді понесуть покарання. І вони не відкупляться, бо Господь Бог хабарів не бере. Амінь!  
Олександр ДРАГАН  
редактор газети “Слово Боже-УПЦ”  
село Флорино, Бершадський район,
Вінницька область.

Про Бершадський бомонд, політику і совість…

Щиро кажучи я не дуже цікавлюсь політикою, тим паче бершадським політичним бомондом, який зокрема довів мою дорогу мати Драган Ніну Мойсеївну до смерті, а мене до гострого інфаркту міокарда. Однак останні події, які відбуваються у нашому районні спонукають замислитись над тим хто все ж таки “керує”нашим Бершадським районом. Хто ці люди? Яке у них життьеве кредо? Врешті — решт, якої вони політичної орієнтації та за якою ідеєю вони втілюють в життя свої політичні погляди тих партій які представляють.

Коли у 2006 році до влади прийшла помаранчева команда, і згідно наказу Президента України Ющенко В., на посаду голови Бершадської райдержадміністрації було призначено пані Шульц Світлану, у  районі стали відбуватись дивні речі.  Фактично райдержадміністрація перетворилась на збіговицько “шульцьких сраколизів”, підлабузників та інтриганів. Ті керівники, які були при посаді наввипередки намагались лизати і заносити  сраку на поворотах  Шульц С., та клястися їй у вірності “до кришки гроба”. Дуже чітко це проявлялось тоді, коли пані Шульц святкувала у робочий час свій дорогоцінний день народження; бажаючих привітати Світлану вишикувалось стільки, що у місцевих жителів складалось таке враження, що немов би  стоїть черга до мавзолею Леніна.
У свій час я був виступив на захист голови Бершадської райдержадміністрації Шульц С., бо тоді у місті виходила опозиційна газета “Бершадська пора” у якій у зневажливій, брутальній формі у якій принижувалась людська гідність, честь та ділова репутація і без будь -яких доказів  критикувалась робота цього керівника Шульц. Тоді на сторінках газети “Бершадський край”, було надруковано мій матеріал “Дозвольте не погодитись”. Я вважаю, що будь -який журналіст, який пише критичний матеріал, повинен бути толерантним, ввічливим  до свого співрозмовника.  Стосовно совісті, то наведу вислів святителя Іоанна Златоустого, який сказав, що «берегите великий дар Божий – совесть. Совесть это голос Божий, голос Ангела Хранителя, в душе. Бойтесь её потерять». 
Однак, як говорив один мудрець; «Усе тече усе змінюється». Під час останніх політичних перегонів  виборів глави нашої держави, на цю посаду було обрано представника “Партії регіонів” Януковича В., багато хто у Бершаді, аби утриматись біля корита влади, будучи членом  партій “Батьківшина”, або “Собор”, різко змінив своє політичне уподобання вмить ставши “членом” партії  біло-блакитних. Вони просто пристосуванці.Будучи на місці новопризначеного голови Бершадської райдержадміністрації Снігура О,. я б таких людей до себе не підпускав на гарматний постріл, і ні на які керівні посади не призначав, бо очікувати від таких пристосуванців вірності, та відданості не слід. І таке явище тотального переходу до партії (іноді примусове), яка нині при владі не поодиноке у нашій державі. На жаль. 
Олександр Драган,
журналіст
місто Бершадь,
Вінницька область.